Dzień Matki

0
11

Kartka z kalendarza  pod datą 26 maja wskazuje, że jest to Dzień Matki. Z tej okazji wszystkim Mamom tym młodym i tym trochę starszym składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech dobry Bóg opiekuje się Wami i Wam błogosławi każdego dnia Waszego życia. Z szacunkiem i miłością całujemy dziś dłonie Wasze i dziękujemy Wam za trud naszego wychowania i nauczenia nas wiary, za to że dziś jesteśmy w świętym Kościele Katolickim. Kochane Mamy niech Maryja najlepsza z Matek, Matka Niebieska będzie dla Was wzorem, opiekunką i drogowskazem do świętości.

W dzień matki wieczorem celebrowałem Eucharystię z formularza o Najświętszej Maryi Matce Pana. Matka Boża jest wzorem i przykładem Matki. Jest Matką nie tylko Jezusa ale i każdego z nas. Ona kocha, a wszystko co dotyczy Jej dzieci chowa i rozważa w swoim sercu. Matko Boża ukochana Mamo pamiętaj o mnie, swym dziecku.

Dzień Matki – trzeba spędzać z Mamą. Moją Mamę ziemską odwiedziłem już wcześniej, o czym już pisałem wiec postanowiłem wieczorem pojechać jeszcze do domu Matki na Jasną Górę. Jak pomyślałem, tak też zrobiłem i pojechałem modlić się za moją Mamę podczas Apelu Jasnogórskiego. Za wszystko Panie Jezu Ci dziękuję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here