Paczka od św. Mikołaja.

0
15

W czasie całego Adwentu parafianie (po raz pierwszy) przynosili do naszej świątyni produkty żywnościowe i składali je w koszu tuż obok ołtarza. Ze zbiórki tej zebraliśmy ok. 230 kg. żywności. Z tego zrobiliśmy 58 paczek, które trafiły do naszych parafian. Były to paczki żywnościowe.

 

 

Gdy po zrobieniu paczek wraz z Panem Kościelnym rozwoziliśmy je do rodzin naszej parafii, wszyscy byli zaskoczeni, zdziwieni ale i uśmiechnięci. Dary były od… świętego Mikołaja. Niech wszyscy z naszej parafii poczują radość zbliżających się świąt. Niech wszędzie zapanuje , choć przez krótki czas radość i wesele.

 

 

Wszystkim parafianom parafii gdzie posługuję, za włączenie się w tę piękną akcję niech Pan Bóg wynagrodzi za Dar ich serca.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here