Montaż #23 programu katolickiego o Święceniach Kapłańskich 2020

0
79

Już po raz czwarty przygotowałem wraz z moim kolegą operatorem program katolicki opowiadający o tegorocznych święceniach kapłańskich, jakie miały miejsce na terenie mojej diecezji.

Setki, które zajęły większą cześć naszego programu nagraliśmy w czasie rekolekcji dla diakonów, jakie miały miejsce przed świeceniami w domu rekolekcyjnym oddalonym o 40 km. od mojego miasta. Natomiast przebitki – jakie znalazły się w 25 min. programie katolickim – nagrane zostały na dwie kamery w czasie samej uroczystości święceń.

Oczywiście przygotowanie samego materiału zrobiłem wcześniej w domu i słałem do telewizji, ale tuż przed Bożym Ciałem – w środę 10 czerwca – raz z niezawodnym montażystą rozpoczęliśmy 4,5 godzinny montaż materiału.

Z radością powiem, że kolejny – bo już 23 program katolicki, którym kończę 4 sezon mojej pracy w TVP3 regionalnej, jest radością mojego serca ale i wielkim dowodem wdzięczności Panu Bogu za to, co mi w sposób niezasłużony ofiaruje. Mogę śmiało powiedzieć, że z każdym programem, który przygotowuję uczę się czegoś nowego i twórczego, co pozwala mi widzieć więcej i pokazać coś nowego lub w inny sposób.