Nagranie dla TVP3 regionalnej w sprawie…

0
40

Czas pandemiczny zmusza mnie do czestszych niż dotychczas wypowiedzi dla mediów, bo jak już pisałem – Kościół przeniósł się ze świata realnego do świata wirtualnego. Tym razem wypowiedź dotyczyła tzw. czasu komunijnego, który jest, a jednocześnie jakby go nie było, bo przecież defacto go nie ma.

Czy więc komunie się odbędą – jeśli tak, to w jaki sposób, a jeśli nie teraz to kiedy? Na te i podobne pytania odpowiadałem podczas nagrania do regionalnej telewizji.

Każde takie nagranie to także okazja do spotkania z ludźmi, który są już mi jakoś znani. To możliwość rozmowy ale także doświadczenia uprzejmości z ich strony.

Prośba o tą wypowiedź i to nagranie zastała mnie na mieście. Zostałem poproszony o wypowiedź i przyjazd do TVP. Pojechałem będąc ubranym w koszulę do koloratki i kurtkę. Gdy zobaczył mnie dziennikarz mówi – słuchaj chcesz marynarkę? Mówię ok. W tej chwili dziennikarz zdjął z siebie marynarkę , podał mnie i rozpoczęliśmy nagranie. Kurcze jakie to miłe, jak dziennikarze traktują cię jak swojego. To pokazuje także to, jak Pan Bóg jest dobry. Niech będzie Pan Bóg za to uwielbiony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here