O Wielkim Poście w telewizji śniadaniowej TVP 3 regionalnej

0
83

O tym czym jest wielki post, dlaczego warto pościć, od czego pościć, czy post ma dziś sens, a może warto się dyspensować? Na te i podobne pytanie odpowiadam w jednym z niedzielnych programów śniadaniowych na antenie telewizji regionalnej. O występ w tym programie zostałem poproszony przez jedną z dziennikarek TVP3 regionalnej.

Ponad godzinny program nagrywany w czwartek na niedzielę zgromadził wielu gości, którzy wypowiadali się przed kamerami, przed którymi zasiadłem i ja. Mogę śmiało powiedzieć, ze dużo prościej stoi się za kamerą, a nie przed kamerą. Ale.. jak mówią – raz nie zawsze.

Idąc do programu stanąłem też przed dylematem jak się ubrać? Strój długi – sutanna czy krótki – koszula do koloratki. Wybrałem tę drugą opcję – czyli strój krótki- który jak to u mnie bywa – została ona okraszona garniturem skórzanym, bo przecież w skórze wygląda się najlepiej.

Przed wejściem na antenę wykorzystałem czas przygotowań innych uczestników programu i zrobiłem sobie kilka zdjęć, tak na pamiątkę, ale także po to, by zamieścić je na moim blogu.