Kwietniowy montaż w TVP3

0
41

Czas szybko biegnie – dzień za dniem – godzina za godzina i ani się nie obejrzymy i już będą wakacje, a dopiero skończyły się święta. W związku z upływającym czasem, pojawił się kolejny temat na program katolicki. Do przygotowania tego tematu zbierałem się wraz z operatorem przez ponad pół roku, gdyż pierwsze zdjęcia były we wrześniu 2018 roku.

Tematem 25min. reportażu będzie przygotowanie do chrztu dorosłych. Temat dziś niedoceniany, pomijany, a nawet mocno zaniedbany.

Okazuje się, że w blisko milionowym mieści, w jakim posługuję i pracuję do Chrztu świętego przygotowywało się 10 dorosłych z czego w tej grupie były tylko dwie kobiety, a rozpiętość wieku była pomiędzy 23 a 65 rokiem życia.

Zgromadzony materiał trzeba było podzielić, obrobić i pociąć, a następnie już w TVP regionalnym wraz z niezastąpionym montażystą Krzysztofem poskładać w całość.

Kwietniowy montaż – po wcześniejszym przygotowaniu zajął nam rekordowo mało czasu bo… 3,5 godziny, choć standardowo na to przeznaczone jest 5 godzin. To taka kolejna radość, obok tej, że to już 15 montaż w mojej telewizyjnej posłudze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here