Pierwszy wywiad z Pasterzem diecezji

0
45

Po miesiącu od Ingresu nowego metropolity udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z nowym Pasterzem mojej diecezji.

O pierwszym miesiącu posługi, o Mszy Krzyżma celebrowanej w katedrze, gdzie ksiądz kardynał sam przyjął swoje święcenia kapłańskie, o spotkaniach z duchownymi i ze świeckimi, oraz o ciągłym zachwycie swoim rodzinnym miastem, diecezją i codziennością biskupią opowiedział mi mój Pasterz w pierwszym wywiadzie. Zachęcam do obejrzenia i do posłuchania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here