Na dwa tygodnie przed Adwentem,  wcześniej końcem roku kościelnego w największej w województwie Sali widowiskowo sportowej zostało przygotowane dla blisko 2 tys. młodych ludzi wyjątkowe wydarzenie ewangelizacyjne – koncert opowiadający o Dekalogu i Przykazaniu Miłości Boga i bliźniego.

Tym razem to nie diecezja była organizatorem tego spotkania a jedno z duszpasterstw zakonnych działających bardzo prężnie na terenie mojego miasta. Z uwagi na to, ze w tym wydarzeniu brał udział nasz pasterz to pojechałem tam z aparatem i kamerą, aby zarejestrować i zrelacjonować to wydarzenie.

Udało mi się – za zgoda organizatorów wykonać dość pokaźną galerię z tego wydarzenia oraz nagrać rozmowy z uczestnikami, a zebrany i przygotowany materiał wykorzystałem w mediach diecezjalnych oraz ogólnopolskich. Udało nam się również nagrania przesłać do telewizji na antenę ogólnopolską, gdzie felieton ukaże się w niedzielne południe. Dzięki temu moje miasto i cenne, ważne inicjatywy ewangelizacyjne wypłyną na szerokie wody całej Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here