Outletowy – jesienny – zakup

0
194

Choć zaczęła się jesień, to w niektórych sklepach trwa jeszcze posezonowa wyprzedaż asortymentu wiosennego. Korzystając z tej okazji pojechałem do jednego z outletów, w którym wśród różnych marek jest również Ochnik, produkujący odzież skórzaną.

Pojechałem i wśród różnych modeli kurtki natrafiłem na ten, który mi się spodobał, a i cena była do tego tak zachęcająca, że racjonalnie myśląc powinienem od razu kupić i nie zastanawiać się za bardzo. Przymierzyłem – pasowała idealnie, ale… może jednak nie? Może jednak nie warto jej kupować… – myślałem. Pomyślałem, wyszedłem i wróciłem do domu.

Następnego dnia pojechałem jednak kupić tę kurtkę. Pojechałem i okazało się, że jeszcze jest i po przymierzeniu postanowiłem ją kupić. Przy kasie okazało się, że na posezonowej wyprzedaży jest jeszcze zniżka od tej, która była na metce.

Jak się okazuje skórzana kurtka może być tańsza od niejednego modelu kurtki z eko skóry, który można kupić w jednym z najbardziej popularnych sklepów sieciowych  europejskich marek. Jaki z tego morał? Czasem warto poszukać, poczekać, a można znaleźć okazję, która potrafi zaskoczyć, a przy tym może być to okazja zarówno w odpowiedniej cenie, doskonałym fasonie przy pełnej elegancji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here