Właśnie zakończyłem montaż kolejnego reportażu z cyklu programów katolickich, który tym razem opowiadać będzie o zakończeniu tegorocznych dni ekumenicznych w mojej diecezji.

Ekumeniczne nabożeństwo Słowa Bożego połączone z Mandatum było wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla lokalnego Kościoła Rzymskokatolickiego, ale dla duchownych i wiernych bratnich Kościołów Chrześcijańskich.

Nagrania do reportażu przygotowałem tuż przed i po nabożeństwie – natomiast całość nabożeństwa została zarejestrowana przez dwie kamery, co dało możliwość połączenia nagrań wraz z przebitkami niezbędnymi do przygotowania reportażu.

Choć to kolejny – bo 34 program katolicki, który przygotowuję – to jednak pierwszy, jaki montowałem z montażystą niż dotychczas, choć…

Tym razem – z uwagi na chorobę znanego mi montażysty, z którym montowałem wszystkie dotychczas programy – został przydzielony przez kierownika produkcji ktoś inny, nie-znany, choć dobrze znany Człowiek.

Młodego człowieka, który zasiadł przy stole montażowym, by wraz ze mną montować kolejny program katolicki poznałem we wrześni 2013 roku- więcej o tym poznaniu pisałem tutaj:DZIEŃ WOLNY, SPOTKANIE I AUTOSTOPOWICZ W DREDACH

Nigdy bym się nie spodziewał, że kiedyś razem NIE-Znajomym będę przygotowywał program katolicki w naszym wspólnym miejscu pracy. Ja jako ksiądz, on jako montażysta. Pan Bóg ma istotnie prawdziwe poczucie humoru! Nikt by tego lepiej nie wymyślił!

Nowy montażysta, nowe podejście do pracy, nowe wyzwanie, ale… jak mniemam wszystko się udało. Program zmontowany, a jego emisja już w najbliższą niedzielę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here