Trwa okres Boże Narodzenia. W wielu domach obok choinki i szopki znajdują się jeszcze inne dekoracje, które przypominają nam o tym wyjątkowym czasie – kiedy świętujemy narodziny Jezusa. W tym czasie udajemy się także na różne spotkania z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.  O ile kobiety przygotowując się na takie spotkanie udają się do fryzjera, kosmetyczki czy sklepu na ciuchowe zakupy o tyle faceci zawsze mają w szafie coś odpowiedniego.

W mojej szafie obok tradycyjnych strojów takich jak garnitur, marynarki, spodnie na kant koszule do spinek, znajdują się także ubrania ze skóry. Czy skóra może być elegancka? Czy wypada gdzieś wyjść w skórze? Czy to odpowiedni strój wizytowy? Na te wszystkie pytania odpowiem tak! To oczywiście nie jest obiektywne spojrzenie na powyższe odpowiedzi, ale subiektywne – bo moje. Jako, że staram się chodzić w skórze na co dzień i nie jest to dla mnie jakiś nadzwyczajny strój, staram się kompletować taką męską garderobę, by w odpowiednie stroje skórzane.

Ktoś może powiedzieć przesada, to głupie, nie można normalnie, księdzu to nie wypada. Uważam, że wypada, bo jeśli się ma pasje i żyje się nią na co dzień, a nie od święta – udając tylko – to trzeba być sobą, być prawdziwym. Dlatego też uważam, że skóra może być elegancka, wytworna i odpowiednia na każda okazję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here