Biskup podziękował za ingres

0
18


W środowy wieczór mój ksiądz biskup podziękował wszystkim, który w jakikolwiek sposób byli zaangażowani w uroczystości ingresowe.

O godz. 18:00 wraz z biskupem celebrowaliśmy Mszę św. w naszej katedrze podczas której biskup powiedział, że tę Mszę św. ofiaruje Bogu za tych wszystkich, którzy w jakiekolwiek sposób pracowali przy jego ingresie, aby Pan Bóg wynagrodził ich trud. Przyznam, że intencja zaskoczyła mnie, podobnie jak i propozycja biskupia wspólnego spotkania w środowy wieczór.

Po Mszy św. nastąpiła dalsza część spotkania w domu biskupim, gdzie ksiądz biskup podziękował każdemu z osobna wręczając nam swoją książkę zatytułowaną: Skandal Miłosierdzia.

Podchodząc wraz z moim współpracownikiem poprosiliśmy o wspólne foto, na co mój biskup przystał. Potem był czas na wspólne rozmowy i coś słodkiego.

Całkowite zaskoczenie. Ksiądz biskup dziękuje za wykonaną pracę, wspólnie się modli i zaprasza do swojego domu na spotkanie. To całkowicie coś nowego, coś pięknego. Czas na rozpoczęcie nowej przygody, która będzie trwała… to już Pan Bóg dobrze wie! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here