Montaż 1- ego programu katolickiego w TVP

0
62

W ostatni czwartek maja w mojej katedrze odbyły się święcenia kapłańskie 7 diakonów mojego WSD. Przed święceniami z każdym z kandydatów do święceń przygotowałem wraz z operatorem kamery krótkie wypowiedzi nt powołania, a w czasie świeceń dokument video.

Zebrany materiał video postanowiono przerobić na program, który ukaże się w okienku programów katolickich w regionalnych TVP. Materiał został przejrzany i przygotowany do montażu, który odbył się w sobotę 14 października.

To było kolejne nowe doświadczenie dla mnie, kiedy zasiadłem wraz z montażystą i operatorem za stołem do montażu, przed trzema monitorami i przez przeszło 3,5 godziny montowaliśmy przygotowany materiał.

Z tego powstało 25 minutowe dzieło, które w niedzielę 29 października ukaże się w TVP. To pierwszy tego typu mój reportaż, jaki ukaże się w telewizji publicznej, może nie ostatni.

Pan Jezus niech będzie uwielbiony za to kolejne doświadczenie, którego bez moich zasług doświadczyłem. Panu Jezusowi bardzo dziękuję za to, że mimo różnych wcześniejszych doświadczeń udało się, a za okazaną pomoc wszystkim (wiedzą kto i co) dziękuję!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here