Dzień zakochanych – 14 lutego

0
10

Hmmm… jak to jest z tym dniem zakochanych? Czy ksiądz może się zakochać? Czy może być zakochany? Czy ksiądz może kochać? Odpowiedź jest bardzo prosta… oczywiście że tak! Ksiądz, jako normalny facet, z krwi i kości, ma takie same uczucia i takie same emocje jak inni faceci w jego wieku.

Należałoby postawić zupełnie inne pytanie: co ksiądz może zrobić z tym zakochaniem, z tą miłością? A to już zupełnie inna sprawa! Jak śpiewała, chyba Maryla Rodowicz, wszyscy chcą kochać… owszem wszyscy!

Ja także kocham, i nie powiem tu niczego odkrywczego, że kocham mojego Boga. Z tą miłością jest jednak różnie. Jak chyba z każdą.. są wzloty  upadki, radości i smutki, a czasem i chwile milczenia zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Czasem zdarza się nawet, że jakoś sam, bo to głównie ja, obrażam się na Tego, którego kocham. On jednak ma tyle cierpliwości do mnie , że nie rezygnuje z tego, żeby mnie kochać.

Po za tym, mam jeszcze jedną miłość, wyjątkową i niepowtarzalną, a jest nią moja osobista i prywatna Siostra! Jako, że nie lubi bym coś tu o niej pisał, więc w tym miejscu skończę. A napisze tylko, że dostałem od Niej walentynkę, a i Ona coś tam dostała.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here