Akcja krew…

0
23

W sobotę13 października w godzinach dopołudniowych dzięki zaangażowaniu jednej z naszych parafianek w salkach przy kościele odbyła się akcja oddawania krwi. Do akcji zgłowiło się w czasie 2 tygodni ponad 40 osób a 18 z nich oddało krew. Warto dodwać, że była to odpowiedż na prośbę o krew dla jednego z naszych parafian, który przebywa w szpitalu itego daru jakim jest krew bardzo potrzebuje.

Pan Jezus powiedział, że wiara bez uczynków jest martwa. W intencji naszego parafianina odprawiliśmy Mszę św., modlimy się za niego w modlitwie różańcowej, w szptalu udzieliłem mu Sakramentu Namaszczenia Chrych a teraz ta akcji oddawania krwi. To konketne czyny wynikające z milości Pana Boga i bliźniego.  To także piękne świadectwo wiary naszych parafian, które wpisuje się w rok wiary tak niedawno rozpoczety. Niech Pan Jezus wynagrodzi wszystkim, którzy właczyli sie w tą akcję, a naszemu Parafianinowi udzieli łaski zdrowia i życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here