13 dzień miesiąca…

0
491

W minioną sobotę 13 dnia miesiąca października już po raz drugi odbyło się nabożeństwo fatimskie ku czci Najświętszej Maryii Panny. Po Mszy św. odmówiliśmy wspólnie różaniec trzymając w ręku zapalone świece symbol czuwania i po kazdej dziesiątce odśpiewaliśmy wspólnie Ave, Ave, Ave Maryja… . Po zakończonym różańcu, który odmawiali przekazując sobobie nawzajem mikrofon uczestnicy modlitwy została wypowiedziana modlitwa za chorych. Na zakończenie uformowała się procesja : krzyż, 4 pochodnie, Panie z rodziny Różańcowej z Figurą Matki Bożej Fatimskiej dzieci i wszyscy uczestnicy nabożeństwa.

Niebo sprawiło, że była ciepła piękna pogoda i mogliśmy po raz pierwszy wyjść z kościoła na zewnątrz i trzymajac w rękach zapalone świece śpiewać ku czci Matki Bożej. Na zakończenie wszyscy zebrani przyjęli błogosławieństwo.

To drugie nabożeństwo zgromadziło więcej ludzi niż za pierwszym razem. Ostatio równo 50 a wczoraj po odmówieniu całego różańca jeszcze wielu ludzi pozostało szacunkowo 75, 80 osób. To wspaniale że jest nas więcej i wspólnie możemy się modlić i oddawać cześć Panu Jezusowi przyzywajac wstawiennictwa Jeo i naszej Matki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here