Mamre w Częstochowie.

0
1084

W niedzielę 31 października br. za namową mojego dobrego znajomego franciszkanina wybrałem się na Mszę świętą o uwolnienie duchowe. Msza święta odbyła się w katedrze częstochowskiej. We Eucharystii uczestniczył i kazanie wygłosił ks. Cyran – Częstochowski egzorcysta.

Wstępem do Liturgii była konferencja dotycząca zniewolenia duchowego oraz święta halloween. Po konferencji odmówiony został Różaniec. W czasie konferencji oraz różańca cały czas spędziłem w konfesjonale. To było coś niespotykanego. Kolejki młodych ludzi ustawione do spowiedzi. No i bardzo przejmujące wyznania młodych ludzi mówiące o realnym działaniu Pana Boga w ich życiu, że to On ich tu przyprowadził. Spowiedzi z wielu lat życia, z wielu lat nieobecności w świątyni na liturgii. To doświadczenie bardzo mocne i cenne.

Po Mszy św. odbyła się modlitwa wstawiennicza z prośbą o uzdrowienie duchowe i uwolnienie. To namacalne doświadczenie obecności Pana Boga. To doświadczenie także tego, że zły nie jest fikcją, że jest obecny i działa w świecie i dotyka każdego z nas.

Panu Bogu, który posługuje się ludźmi niech będą dzięki za to doświadczenie Jego obecności i miłości oraz tego że On zmienia nas i nasze życie.

Zapraszam każdego, kto chce doświadczyć prawdziwie Pana Boga, tak bardzo namacalnie w swoim życiu by zapoznał się ze wspólnotą Mamre pod adresem netowym. www.mamre.pl . Tam są także informacje dotyczące kolejnych Mszy św

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here