Niezapowiedziani goście…

0
18

W niedzielę 18 lipca we wspólnocie parafialnej mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowych gości. Przyjechały do nas Siostry ze zgromadzenia Sióstr Św. Agaty. Siostry przyjechały do naszego miasta z Włoch choć same pochodzą Indii. Przyjechały by zobaczyć jedną ze zwykłych prowincjonalnych parafii. Same niezbyt dużo mówią po polsku stąd nie wygłosiły żadnego kazania niemniej jednak spotkanie z Siostrami pokazało mnie ale także i naszym parafianom że Kościół to nie tylko Kościół w Polsce ale także Kościół na świecie w tą niedzielę można było doświadczyć powszechności Kościoła Katolickiego. Niech Pan opiekuje się Siostrami, podejmowanymi przez nie działami a także błogosławi powołaniom do ich wspólnoty zakonnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here