niedziela…

0
20

               Miniona niedziela była bardzompracowitym dniem… Do południa jak co niedziela:Eucharystia, spowiedz, Komunia św… Ale… o godzinie 15:00 wraz z dwoma scholami jakie istnieją przy naszej parafii, a więc ze scholą dziecięcą i młodzieżową udaliśmy się na na PPS czyli Przegląd Piosenki Sąsiedzkiej. Dzieciaki bawiły się wspaniale, młodzi także. To wspaniałe nawiązanie kontaktów pomiędzy sąsiednimi parafiami. Na tym przeglądzie byłem chwilkę gdyż już o 16:30 byłem zaproszony na spotkanie Kręgu Rodzin jaki działa przy naszej parafii. Pojechałem więc by spotkać się z rodzinami naszej parafii. Trwało to dosłownie chwilkę bo już o 17:15 w parafii celebrowałem nabożeństwo różańcowe. Później jeszcze Msza wieczorowa i podczas niej spowiedź i udzielanie Eucharystii.
I tak minął dzień VII – dzień Święty – poświęcony całkowicie Bogu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here