Czwartkowe modlitwy i porządki

0
34

W pierwszy czwartek miesiąca jak w poprzednich dwu miesiącach Msza święta o godz. 17:30 odbyła się z pełną asystą ministrancką a po zakończonej celebrze modliliśmy się o nowe i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne, a także o wytrwanie w powołaniu dla tych, którzy z naszej wspólnoty wybrali drogę pójścia za Jezusem. Podczas obu wieczornych liturgii w sumie służyło 26 ministrantów a wiec połowa wszystkich. To wielka radość, że chłopaki są i chcą się wspólnie modlić i spotkać.

Po zakończonej liturgii odbyło się spotkanie ministrantów starszych, które ma miejsce raz w miesiącu, właśnie w pierwszy czwartek miesiąca.

 

Gdy zakończyło się spotkanie, wspólnie wzięliśmy się do pracy i sprzątania naszej zakrystii parafialnej. Wysprzątane szafy, półki, kredensja. Jednym słowem nowa jakość. Wielką moją radością jest to, że wielu chłopaków, którzy obok służby przy ołtarzu chcą także pomóc i pracować na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Bogu dzięki!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here